KAT PLANLARI

1+1 DAİRE ÖZELLİKLERİ

Royal Garden Kartal 1+1 Daire Konsteptinde Yer Alan Daireler, Yemyeşil Peyzaj Manzarası ve Pratik Çözümleriyle Sizi Eşsiz Bir Yaşam Kültürüyle Buluşturuyor.

2+1 DAİRE ÖZELLİKLERİ

Royal Garden Kartal 2+1 Daireler, Güney Cepheye Bakan Kısmında Eşsiz Adalar Manzarasına Sahiptir.

2+1 AMERİKAN MUTFAK DAİRE ÖZELLİKLERİ

Royal Garden Kartal 2+1 Amerikan Mutfak Daireler, Yemyeşil Peyzaj Manzarası ve Verimli Düzeyde Kullanım Alanıyla Size Ferah Bir Ev ORtamı Sunuyor.

2+1 BAHÇE DUBLEKS DAİRE ÖZELLİKLERİ

Royal Garden Kartal 2+1 Bahçe Dubleks Daireler, Hayatınızın Her Anını Keyifle Yaşamanız İçin Özel Olarak Tasarlanmıştır. Dubleks ve Bahçe Katı Seçenekleri Olan Daireler Uygun Ödeme Koşullarıyla Sizleri Bekliyor.

3+1 DAİRE ÖZELLİKLERİ

Royal Garden Kartal 3+1 Daireler, Güney Cepheye Bakan Kısmında Eşsiz Adalar Manzarasına Sahiptir. Geniş ve Ferah Tasarımıyla Sevdiklerinizle Mutlu Bir Yaşamın Anahtarıdır.

3+1 BAHÇE DUBLEKS DAİRE ÖZELLİKLERİ

Royal Garden Kartal 3+1 Bahçe Dubleks Daireler, Özel Tasarım Kullanım Alanları Sunuyor. Bahçe Katı, Dubleks ve 3.5+1 Daire Seçenekleriyle Yaşamınızda Farklı Bir Tarz Oluşturun.

4+1 DAİRE ÖZELLİKLERİ

Royal Garden Kartal 4+1 ve 4+1 Bahçe Katı Daireler, Güney Cephesinde Eşsiz Adalar Manzarasıyla Hayatınızın Her Anını Keyifle Yaşamanız İçin Özel Olarak Tasarlanmıştır.

AVRUPA'NIN ÖDÜLLÜ KONUT PROJESİ ROYAL GARDEN KARTAL

İstanbul'un Yükselen Değeri Kartal'da, Merkezi Konumu ve Eşsiz Adalar Manzarasıyla
Lüks Konut Projesinde Oturum Başladı, Hemen Tapu ile Evinize Taşının.


YAŞAM BAŞLADI HEMEN TESLİM HEMEN TAPU